Devee je zárukou kvality

Devee Hyaluron

Devee Clear Skin

Devee Caviar

Devee Hyaluron

Výrobky Devee Premium Skin Care sú presne navrhnuté tak, aby udržali mladistvosť pokožky. Vysoká koncentrácia prírodnej kyseliny hyalurónovej v nízkej a vysokej molekulovej forme vyhladzuje a spevňuje pokožku. Pokožka vyzerá mladšia a čerstvejšia už po prvom týždni používania. Kombinácia kyseliny hyalurónovej s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou je to pravé na boj s vráskami.

V tejto rade nájdete:

  • Devee Hyaluron sérum 30ml - platinová edícia 4xkyselina hyaluronová
  • Devee Hyaluron gél 30ml 3xkyselina hyaluronová
  • DEVEE Hyaluron Efekt ampulky pre okamžitý účinok 7 x 2 ml
  • Devee Hyaluron 24 hod. hydratačný krém 50ml
  • DEVEE Hyaluron Fluid Očný Lifting 15 ml
  • Devee Hyaluron Body Lotion, Telové mlieko 200ml

Ktoré vodivé gély sú určene na použitie so žehličkami na pleť?

  • Devee Hyaluron sérum 30ml - platinová edícia 4xkyselina hyaluronová
  • Devee Hyaluron gél 30ml 3xkyselina hyaluronováDevee Kaviár (Devee Caviar)

Vynikajúca kombinácia kaviáru, kyseliny hyalurónovej a komplexu proti vráskam revitalizuje prirodzené bunky a opravné funkcie pokožky. Vrásky sa vypĺňajú a vyhladzujú. Kaviár poskytuje aj antioxidačnú ochranu. Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou regeneruje a má jedinečný účinkom proti starnutiu. Pleť vyzerá mladšie, pevnejšie a vitálnejšie a zlepšuje sa aj jej elasticita. Vysoká a nízka molekulová hmotnosť popisuje efektívnu hĺbku kyseliny hyalurónovej v pokožke - čím menší, tým hlbší je účinok.

Kaviárový extrakt

Hodnotný kaviárový extrakt vložený do morského aktívneho komplexu poskytuje tomuto radu kozmetických výrobkov výnimočné anti-aging účinky. Kombinácia výživného kaviárového extraktu s ďalšími vysoko účinnými aktívnymi morskými zložkami je pre vašu pleť to pravé. Aktívne zložky z mora sú symbolom čistoty a dokonalej výživy. Tieto výrobky boli vyvinuté na základe výsledkov moderného vedeckého výskumu a disponujú obrovským potenciálom na pomoc v boji proti predčasnému starnutiu pleti. Okrem toho zlepšujú výživu pleti a prinášajú dokonalejšiu regeneráciu pokožky.

Kyselina hyaluronová

Zvolená kombinácia luxusného kaviáru a protivráskového komplexu od základu revitalizuje prirodzené bunkové funkcie pokožky. Vyhladzovanie vrások sa dosahuje dokonalou kombináciou bretónskeho morského planktónu, vitamínov, nutrične bohatých tyrkysových morských rias a morského kolagénu, ktorá nielenže odstraňuje vrásky, ale zároveň dodáva pleti výživu a antioxidačnú ochranu. Kombinácia nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej prináša pleti dokonalý hydratačný efekt:* regeneruje, spevňuje a poskytuje pleti starostlivosť s mimoriadnym anti-aging účinkom.

Vďaka doplneniu energie do pokožky a jej revitalizovaniu sa spevňuje 3D štruktúra pleti a pleť sa vypĺňa zo spodných vrstiev. Výsledkom je omladená pleť so zlepšenou pružnosťou, novou pevnosťou a vitalitou.

Devee Clear Skin

Čistenie pleti je prvý krok k perfektnému vzhľadu. Doprajte si pár minút každé ráno a večer na svoj čistiaci rituál: to je tá najlepšia investícia pre dosiahnutie žiarivého a mladistvého vzhľadu. Hĺbkové čistenie nielenže pleť čistí, ale následne aj zlepšuje absorpciu aktívnych zložiek. Ak sa pleť zbaví nadbytočného mazu, odumretých kožných buniek, nečistôt, potu a make-upu, pokožka dokáže dýchať a regenerovať sa.

Pokožka pracuje neustále: kožné bunky sa obnovujú v pravidelných cykloch a udržiava sa prirodzená ochranná vrstva s kyslým ph, aby sa zabránilo prenikaniu škodlivých látok zo životného prostredia. Noc je pre pokožku čas, kedy sa má regenerovať. Počas noci sa všetky bunky zapájajú do regeneračných procesov pleti a neúnavne pracujú.

Všetky dobré veci prichádzajú v trojici

Pomôžte pleti, aby sa regenerovala výberom vhodne zvolenej čistiacej kozmetiky DEVEE CLEAR SKIN čistiaca kozmetická rada je ten najlepší výber: jemné čistiace mlieko, dokonalý čistiaci gél a upokojujúce sprejové tonikum ponúkajú vašej pleti pocit hebkosti, čistoty a mladosti!